Jeansy rurki – czy są dla każdej kobiety?

internetowa hurtownia odzieży

Powiem szczerze, nie jestem nastolatką, ale wiem że wśród nastolatek ideałem mody są od paru dobrych lat jeansy rurki. Lansuje je każda internetowa hurtownia odzieży. Jeansy rurki to spodnie typu “skinny fit” lub „slim fit” – są to modele z dopasowanymi nogawkami, które często określa się także jako cygaretki gdy nie są wykonane z denimu. Takie mocno przylegające do nóg spodnie zawierają niemal zawsze syntetyczne włókna, takie jak na przykład elastan, które zapewniają im elastyczność. Są gdzieś pomiędzy legginsami i klasycznymi spodniami.

Jako że spodnie typu rurki najczęściej mocno przylegają do ciała, powinny je kupować kobiety, które mogą się pochwalić ładnymi i zgrabnymi nogami. Sygnałem, że takie spodnie rurki są dla ciebie zdecydowanie za małe lub w ogóle do ciebie nie pasują i powinnaś zrezygnować z ich zakupu, są widoczne marszczenia na materiale, który nie może odpowiednio ułożyć się na twoim ciele i dopasować się do twojej figury. Z drugiej strony opięte spodnie mogą ładnie prezentować się o paniach o figurze gruszki – dodaj kolorowy top i stworzysz harmonijną wizję klepsydry. Potwierdzi to każda internetowa hurtownia odzieży – na przykład https://sosimply.pl/. Jednak jeśli chcesz podkreślić zgrabne nogi, to wybierz jeansy z przetarciami czy może innymi ozdobami, jak ćwieki czy łatki. Za to bardziej pulchne panie powinny wybrać jeansy w jednolitym kolorze.

internetowa hurtownia odzieżyNajwiększą zaletą tego stylu jeansów jest ich wszechstronność i wielka łatwość ich zestawiania. Spodnie rurki pasują niemal do wszystkiego. Możesz je nosić wraz ze sportową bluzą, eleganckim żakietem lub nałożyć na nie sukienkę i za każdym razem będą pasować do tego ensemble. Właśnie dzięki swojemu wszechstronnego charakterowi zawdzięczają swoją popularność, także wśród nastolatek. W końcu każda z nas chce mieć w swojej garderobie chociaż jedną parę jeansów, która będzie służyć jako koło ratunkowe, kiedy zabraknie nam czasu lub chęci do stworzenia świetnej stylizacji.

Rurki można kupić niemal w każdym sklepie z odzieżą, bo oferuje je każda internetowa hurtownia odzieży. Ten styl jeansów już od wielu lat nie znika z oferty i jest obecny w nowych wersjach wraz z kolejnymi kolekcjami.