Kochamy zakupy – jak skutecznie kupować spodnie!

Można powiedzieć, że większość kobiet uwielbia robić zakupy ubrań. Co nie jest złe – wyobraź sobie godziny spędzone na zakupie doskonałej odzieży, jeśli naprawdę nie podoba ci się chodzenie po sklepach (jeśli nie wiesz jak to działa, poproś swojego chłopaka/ojca/ojca/innego znaczącego mężczyznę by ci wytłumaczył jak się czuje). W rzeczywistości, to szczęście, że kobiety uwielbiają robić zakupy, ponieważ może to być niezwykle trudne przedsięwzięcie, a dla większości kobiet upływa wiele lat by to opanować – dlatego większość 18-latek nie ma pojęcia, jak się ubierać, nie opanowała jeszcze tej sztuki! Bez względu na to, czy kupujesz koszulki, bluzki, czy sukienki, zadanie jest trudne, ale spośród wszystkich rodzajów odzieży, spodnie damskie są zdecydowanie najtrudniejsze do kupienia. Dlatego też tematem tego artykułu jest kupno spodni; mamy nadzieję, że dowiecie się kilku pouczających lekcji podczas czytania naszych porad.

Po pierwsze, należy kupić spodnie o odpowiednich wymiarach. Brzmi to jak coś oczywistego, ale wiele kobiet nosi spodnie, które są albo zbyt luźne, albo zbyt ciasne, co nie pozwala na to, by wyglądały jak najlepiej. Jeśli nie wiesz, jaki rozmiar jest właściwy zleć sobie wykonanie pomiarów przez profesjonalnego krawca. Trzeba znać wszystkie istotne wymiary, ponieważ rozmiary często różnią się w sklepach, więc element XL w jednym sklepie, może być oznaczony jako L w innym. Podobnie producenci nie muszą produkować odzieży w określonym rozmiarze.

Następnie musisz wybrać styl, który Ci odpowiada. Jest to stosunkowo łatwe i głównym czynnikiem wpływającym na rodzaj ciała, tak długo, jak długo nosisz spodnie, które podkreślają twoją sylwetkę wyglądają, będziesz wyglądać dobrze:

Kształt chłopięcy

Ten kształt ciała ma bardzo subtelne kobiece kształty, więc będziesz musiała wybrać damskie spodnie, które podkreślą kobiecą sylwetkę. Proste nogawki, szerokie spodnie lub nogawki muszą być dopasowane do twojego typu ciała, ale upewnij się, że nie mają szerokiej nogawki, chcesz stworzyć iluzję zgrabnej krągłości tak, aby spodnie zwężały się ku kolanom.

Kształt gruszki

Ten kształt ciała ma więcej wagi na brzuchu i biodrach, a więc będziesz chciała wybrać parę spodni, które odciągną uwagę od problematycznych obszarów i podkreślą względną smukłość nóg i bioder. Idealnym rozwiązaniem są tutaj spodnie o prostych nogawkach. Ważne jest, aby pamiętać, że kupować ubrania, które dobrze podkreślą twoje ciało, i nie są zbyt obcisłe.

Na koniec wybierz styl odzwierciedlający twoją osobowość, zarówno pod względem wzornictwa jak i koloru. Tylko ty wiesz, jak podkreślić swój wygląd, więc decyzje te pozostawiamy wam.