Jak zaczerpnąć styl od znanej celebrytki?

Wydaje się, że świat mody jest zupełnie inny dla każdej z nas. Co sprawia, że niektóre osoby potrafią wyglądać bosko? Dlaczego jedna osoba potrafi wyglądać olśniewająco w koszulce i dżinsach, a ja wyglądam jak worek z ziemniakami w mojej kosztownej tunice? Dlaczego one są w centrum uwagi, a ja nie (jeszcze!) Cóż, myślę, że to z powodu ich doświadczenia i naturalnego talentu. Te gwiazdy nauczyły się wielu wskazówek i sztuczek modowych – podobnie jak Eva z bloga http://fashionistasdiary.com/. I dlatego teraz zamierzam podzielić się nimi z wami.

Możesz łatwo skopiować styl takiej ulubionej gwiazdy. Przeglądaj czasopisma lub strony internetowe – jeśli zobaczysz wygląd, który ci się spodoba lub zauważysz, że twoja idolka od teraz lansuje jakąś fajną kompozycję, nie zakładaj automatycznie, że jest ona poza twoim zasięgiem. Spójrz na outlety, second handy, podobne ciuchy i style – możesz wyglądać podobnie, jeśli tylko odrobinę się rozejrzysz. Jeśli jesteś zainteresowana szalem, który nosi Kim Kardashian, dlaczego nie przejrzeć sekcji z apaszkami w pobliskim centrum handlowym?

Neutralne barwy powinny muszą być podstawą twojego stroju. W tym sezonie można rozważyć kremowe odcienie – od białych po ciemniejsze wersje pasteli. Poszukaj ubrań w odcieniach jak kremowy biały, karmelowy brąz, czekolada, itp. Mogą być skutecznymi kolorami tła, ale również mogą działać jako akcenty w bardziej odważnych, delikatnych kompozycjach.

Świetnym sposobem na wyglądanie wspaniale w każdej chwili jest utrzymanie dobrego zapasu ładnych, wszechstronnych apaszek na szyję. Jedwabne chusteczki działają dobrze z każdym ciuchem i mogą sprawdzić się jako formalne, kolorowe akcenty lub nieformalne dodatki, których używasz, aby zbudować cały strój. Możesz ich użyć jako apaszki na szyję, wpleść je we włosy, nosić jako pasek, albo ubarwić nimi buty, torebkę czy nadgarstek.

Moim zdaniem, moda polega na utrzymaniu otwartego umysłu i wyrażaniu własnej osobowości. Możesz znaleźć wiele porad on-line, które pozwolą Ci pokazać swoją wewnętrzną osobowość. Na zaprzyjaźnionych z nami blogach bez wątpienia będziesz mogła znaleźć wiele takich porad i wskazówek, i poprawić swój zmysł mody dzięki nim.